AGD Podkategoria: AGD

 • Haki do wędzenia. »

  Prawdziwie wędzone szynki, wędliny i kiełbasy to rarytasy w dzisiejszych czasach. Żywność tego typu jest najczęściej oszukanym towarem w małych sklepach, jak i hipermarketach. Producenci takiej żywności używają konserwantów i aromatów o zapachu wędzenia, aby zwabić potencjalnych klientów. Co więc zrobić, aby nie dać nie oszukać? Najlepiej samemu uwędzić dowolne mięso na wędliny, szynki lub kiełbasy.

  Dobrze zrobiona domowa wędzarnia może służyć przez długi czas. Można ją stworzyć samemu lub zakupić. Wędzarnie Borniak mają w swojej ofercie gotowe wędzarnie również do użytku domowego, gdzie w prosty sposób można uwędzić mięso, ryby oraz sery, które można stworzyć na podpuszczce do sera. Wędzarnie Borniak posiadają wszystkie potrzebne elementy jak na przykład generator dymu do wędzarni, który jest jednym z najbardziej bezpiecznych i najlepszych na rynku oraz haki do wędzenia. Wędzarnie Borniak mają różne wielkości, aby jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb. Najmniejsza wersja ma 6 półek i mieści do 10kg mięsa. Dzięki wielkości można dowolnie rozmieścić haki do wędzenia, aby wykorzystać cały potencjał wędzarni Borniak.

  Do wędzenia w wędzarni Borniak potrzebujesz kilku niezbędnych rzeczy, które ułatwią nadanie odpowiedniej formy mięsu. Przede wszystkim potrzebne będą siatki wędliniarskie. Siatki wędliniarskie można wybrać w dowolnym rozmiarze średnicy oraz długości. Do produkcji kiełbas potrzebne będą natomiast jelita do kiełbasy. Najczęściej spotykane są wieprzowe i baranie jelita do kiełbasy. Do zmiękczenia twardych mięs przydatna może być peklosól, która nadaje się do wędzenia oraz gotowania mięs. Peklosól jest idealną alternatywą dla saletry potasowej.

  Wędzarnie Borniak, haki do wędzenia, siatki wędliniarskie, jelita do kiełbasy i wiele innych znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Zapraszamy!

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: AGD

AGD - nowa strona:

Adres: