Strony związane z hasłem 'Yorki':

 • Forum miłośników rasy Yorkshire Terrier - YORKOWE FORUM. »

  Drodzy miłośnicy rasy Yorkshire Terrier !

  Serdecznie zapraszamy na forum poświęcone tej wspaniałej rasie - www.yorkowe.pl gdzie znajdziesz wiele praktycznych porad dotyczących m.in. jak pielęgnować włos yoreczka, oczka, ząbki i uszy, jak prawidłowo odżywiać maluszka, jak szkolić, oraz co robić w sytuacji, gdy piesek zachoruje.

  Osobom planującym zakup yoreczka doradzimy, na jakie kwestie należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze maluszka.

  Serdecznie zapraszamy również hodowców rasy Yorkshire Terrier. Każdy hodowca może zamieszczać informacje o planowanych miotach bądź szczeniaczkach gotowych do zmiany domku, jak również zaprezentować swojego reproduktora.

  Jeżeli pragniesz pogłębić swoją wiedzę o rasie Yorkshire Terrier, służyć innym praktycznymi poradami, a także miło spędzić wolny czas nawiązując nowe znajomości, dołącz do naszego grona.

  Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.

  https://www.facebook.com/Yorkowe

  Pozdrawiamy,
  www.yorkowe.pl

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla Yorkshire Terrier – CANDY YORK »

  Hodowla psów rasy Yorkshire Terrier.Jesteśmy młodą, rozwijającą się hodowlą. Nasze suczki są pełnoprawnymi członkami rodziny i aktywnie uczestniczą w naszym życiu. To nasi wierni, wspaniali przyjaciele i towarzysze na każdy dzień. Dzięki temu, iż hodowla jest niewielka, możemy poświęcić cały wolny czas na rozpieszczanie naszych piesków i szczeniaczków. W odchowanie szczeniąt wkładamy wiele wysiłku, czasu, całą swoją wiedzę, serce, doświadczenie i wiele nieprzespanych nocy.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »