Sport Podkategoria: Sport

 • Wypożyczalnia kajaków. Spływy kajakowe Pomorskie. »

  Dla zmęczonych kajakarzy, którzy mają dość pływania Wdą, Brdą czy Czarną Hańczą mamy ofertę specjalną. Umożliwiamy pływanie rzekami dotychczas trudno dostępnymi. W ofercie oprócz dość znanych rzek, takich jak Wierzyca, Radunia czy Drwęca, umożliwiamy wynajęcie kajaków między innymi na takie rzeki, jak Liwa, Nogat, Szkarpawa czy Tuga. Dzięki niezawodnym polietylenowym kajakom oraz niskim cenom wypożyczający mają gwarancję pełnego zadowolenia. A po ukończonym spływie nie muszą się martwić o powrót ponieważ go zapewnimy. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • The North Face sklep »

  Prezentujemy Wam ofertę przedsiębiorstwa The North Face. Sklep internetowy przeznaczony jest dla wszystkich osób, którzy powiązani są z sportowym trybem życia, kochają sport i turystykę górską. W witrynie internetowej można otrzymać wszystkie akcesoria z branży turystyka i outdoor. Jeśli jesteś amatorem sportu, to ta strona jest zrobiona dokładnie dla ciebie. Towary sprzedawane przez The North Face są doskonałej klasy, dzięki czemu spełnią zapotrzebowania nawet najbardziej potrzebujących użytkowników. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie internetowej, zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog outdoorowy »

  W jaki sposób przyszykować się do uprawiania ulubionej konkurencji sportowej? Co wziąć ze sobą w wyprawy outdoorowe? Jak właściwie przyrządzić odzież na wypad w góry? Masz zamiar poznać odpowiedzi na te oraz jeszcze inne pytania? Zapraszam zatem do mego miejsca w przestrzeni wirtualnej, które to napoczęło się z autentycznej pasji, którą jest bieganie oraz pływanie. Niniejszy blog opieram na własnych obserwacjach, jak i fachowców dziedzin, które mnie fascynują. Serdecznie zapraszam każdego do odwiedzenia.

  Data dodania: 24 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Campus »

  Nawet najkrótsze wyprawienie się na szlaki górskie obliguje nas do spakowania ze sobą określonego sprzętu, jak na przykład plecak, termos, etc. Dosyć często jednakże zaniedbujemy nasz przyodziewek, a mówiąc ściślej, to nie dbamy o wszystko to tak jak winniśmy. A szkoda! Dlatego TourSport w największym stopniu pragnie skupić się na naszym ubranie właśnie, a konkretnie to przedstawić Wam kilkanaście, najbardziej rozpoznawalnych w tymże środowisku producentów. A więc poszukując dobry sklep campus, dare2b, powinieneś uwzględnić naszą destynację.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Piłka nożna »

  Czym stała się dla Ciebie piłka nożna? Jeśli największą pasją, bez jakiej nie jesteś w stanie żyć, albo byłoby Ci bez niej bardzo ciężko, to zapraszam Cię na podanego bloga, na którym to podejmuję tematykę związaną z grą w piłkę. To właśnie tu dowiesz się co nieco na temat swoich ukochanych drużyn piłkarskich i sportowców, poznasz ich nieco bliżej, a nawet zaprezentowane Ci zostaną pewne, skrywane dotąd informacje z ich sławnego życia. Gram w piłkę z wielką pasją i z takim samym natchnieniem podejmuję temat mojej ukochanej konkurencji.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dyscypliny sportowe »

  Znane powiedzenie, że sport to zdrowie, swoje potwierdzenie znajduje pod wskazanym adresem internetowym. Pragniesz mieć niezłą kondycją, albo też dowiedzieć się masy newsów ze sportem na pierwszym planie, zacznij od tego miejsca w przestrzeni internetowej, a następnie wprowadź większość opisywanych tu wskazówek oraz porad w czyn. Zatroszcz się o swą formę fizyczną i rozwój ducha sportu. Na wskazanej witrynie przedstawię Ci ponadto własne przemyślenia związane ze sportem, a także podam kilka ciekawych smaczków. Zapraszam!

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • BĄBELKI PŁYWAJĄ - Szkoła nauki pływania dla dzieci »

  Szkoła Bąbelki Pływają należy do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, dbającego o najwyższy standard i profesjonalizm usług oferowanych przez jej członków. Obecnie szkoła Bąbelki Pływają prowadzi zajęcia w miastach Olsztyn i Warszawa. Oferujemy naukę pływania dla dzieci i niemowląt poprzez zabawę i ćwiczenia, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapię i rehabilitacja w wodzie dzieci z upośledzeniem ruchowym, aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy - www.babelkiplywaja.pl.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Sportów - Family Life »

  Family Life to nie tylko propozycje wyjazdów na obozy letnie bądź zimowe dla dzieci czy nauka pływania. W ofercie znajdują się również wyjazdy firmowe, które są organizowane przez cały rok. Zimą zapraszamy w dużej mierze na stoki narciarskie do regionów włoskich w Val di Sole. W sezonie wiosenno – zimowym nasza firma zapewnia wyjazdy przepełnione sportowymi atrakcjami zaczynając od pływania, jazdy konnej, gry w golfa, kończąc na nietypowych aktywnościach. Specjalnie dla firmy możliwe jest przygotowanie autorskiego wyjazdu, po uprzedniej analizie charakteru firmy jak również preferencji. Taki wyjazd z pewnością na długo zapadnie w pamięci każdego z uczestników. Zespół tworzą specjaliści, którzy znają się jeszcze od czasów studenckich. Dzięki ich więzi powstał doskonały duet, kochający swoją pracę co objawia się w atrakcyjności zajęć. Nasza firma to kameralna marka z rodzinnym charakterem. Niezwykle liczy się dla nas wysoka jakość usług jak również personalny kontakt z każdym z klientów.

  Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sport

Sport - nowa strona:

Adres: