Przyroda i Technika Kategoria: Przyroda i Technika

Przyroda i Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja Wrocław »

  Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Wrocław. DDD Serwis zaprasza do skorzystania z usług: dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja, odgrzybianie, ozonowanie, odkażanie, odkomarzanie, deawionizacja, utylizacja na terenie Wrocławia. Sprawdź cennik - konkurencyjne ceny:
  dezynfekcja, deratyzacja, dezynsekcja Wrocław - cennik

  Data dodania: 15 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja - Deratyzacja - Dezynfekcja »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony przedsiębiorstwa, które zajmuje się wykonywaniem usług związanych z zwalczaniem owadów oraz gryzoni. Strona została stworzone w taki sposób, aby osoby odwiedzające mogły same zidentyfikować najczęściej występujące owady w pobliżu człowieka po zdjęciach, które posiadają szczegółowe opisy. Na witrynie zostały także opisane metody zwalczania oraz ceny poszczególnych usług. Zabiegi zwalczania owadów wykonywane są preparatami, które posiada odpowiednie zezwolenia, które pozwala na stosowanie ich w szpitalach przy łóżkach chorych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego serwisu.

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • IFM Electronic »

  Specjalistyczny sklep internetowy 24volt.pl to tysiące produktów takich producentów jak: IFM, Sick, Siemens, Sarel, Rittal, Turck, Hager, Schneider Electric, Eaton, Pepperl+Fuchs.Oferujemy: czujniki indukcyjne, czujniki fotoelektryczne, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, czujniki wizyjne, falowniki, styczniki, obudowy, wyłączniki silnikowe, przekaźniki, wyłączniki, produkty bezpieczeństwa maszyn, panele operatorskie, zasilacze, transformatory, sterowniki plc. Zapraszamy

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiednie badania kliniczne »

  PC Solutions jest spółką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w specjalizacji farmaceutycznej. Działamy w zgodzie z bieżącymi wytycznymi prawnymi i regulacjami, spełniamy też normy, które precyzuje Genialna Praktyka Projektowania. Przedmiotem naszej działalności jest w szerokim zakresie zrozumiany import badanych produktów leczniczych. Uczestniczymy w całości sporządzania próbek marketingowych, pakowaniu, przepakowywaniu, etykietowaniu, a oprócz tego przewozie (gwarantujemy transport w warunkach monitorowanych). Tworzymy leki porównawcze, a oprócz tego robimy procedury farmaceutyczne pod działalność. Oferujemy też kolposkopy z podniesieniem, sposobnością archiwizacji obrazu także wizualizacji, gotowe do zamontowania na fotelu ginekologicznym ogół wozimy w warunkach kontrolowanych: transport farmaceutyczny oraz transport leków do firm.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tani kocioł centralnego ogrzewania »

  Firma Kotły Armat zajmuje się fabrykacją solidnych oraz nowoczesnych urządzeń. Przedmiotem naszej propozycji są piece na ekogroszek z automatycznym podajnikiem oraz dodatkowo piece pleszewskie. Stosowane rozwiązania zapewniają komfortowe i pewne funkcjonowanie. Kocioł z podajnikiem jest bardzo poręczny w użytkowaniu – jedno załadowanie starczy na kilka dni. Udowadniamy, że tani kocioł nie znaczy słabego kotła. Drzwiczki pieców były zabezpieczone odrębnym sznurkiem, uniemożliwiającym wydostawanie się spośród nich dymu. Właściwie każdy proponowany przez nas z piec centralnego ogrzewania posiada pewność oraz dodatkowo był oddany szczegółowym kontrolom technicznym, co daje zapewnienie, że kocioł ów będzie dobrą lokatą na kilka lat.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elshop - elektroniczne systemy zabezpieczeń »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ellsaid - systemy teletechniczne Warszawa »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .
  Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefon Openstage t »

  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych systemów teleinformatycznych dla małych i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy szereg aplikacji jak również systemy wspomagające proces obsługi klienta oraz prace użytkowników. W swoim asortymencie posiadamy także szereg nowoczesnych urządzeń takich jak Openstage t. Staramy się aby oferowane przez nas produkty i usługi były dopasowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Casio »

  Genialna oraz przydatna ozdóbka na dłoń wszelakiego delikwenta, jaki zauważa rzeczywistą formę oraz jakość – to produkt Casio. Bez istoty to, czy zdecydujesz zabrać go z sobą w góry, czy nosić w momencie wieczornych spotkań, stanie się on Twoim permanentnym towarzyszem i zaufanym kompanem. Niejeden użytkownik zegarka tejże marki zapewni, że są to przybory niepowtarzalnej jakości oraz raczej rzadko zawodne. Na łamach naszej strony znajdziesz również gromadne produkty innych wiodących w branży marek.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przyroda i Technika