Samochody Podkategoria: Samochody

 • Ford - Ursyn Car »

  Salon z samochodami Ursyn Car jako upoważniony dealer marki Ford na polskim rynku dostarcza własnym klientom wszelkie najnowocześniejsze auta tego popularnego koncernu. Na dogodnych warunkach zakupią u nas Państwo zarówno nowego Forda Mondeo, Ka czy Transita - jednego z najbardziej rozpowszechnionych samochodów dostawczych na polskim rynku. Ford to wyznacznik jakości, toteż Ursyn Car przykłada licznych starań, aby wizytujący salon interesanci zostali stosownie potraktowani i byli zadowoleni z kupionego wozu. Salon oferuje dodatkowo szereg kompetentnych usług motoryzacyjnych, od serwisu diagnostycznego po wynajem długoterminowy, zatem serdecznie zachęcamy do odwiedzin na warszawskim Ursynowie w Piasecznie lub na stronie w internecie pod adresem www.ursyncar.pl.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice »

  Wybierasz się do polskiej krainy i masz w planach z pyrzowickiego lotniska ruszyć w dalszą wyprawę? Na stronie internetowej www.silvercar.pl znajdziesz ofertę marki, która może cię zainteresować. Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice to przeróżne rodzaje aut, najlepsze warunki transakcji oraz pełen komfort przemieszczania się, który jest drugim imieniem naszej firmy. Auto zabukować możesz telefonicznie, bądź też przy pomocy zamieszczonego na witrynie formularza. Silvercar to bezpieczeństwo, doświadczenie oraz zapewnienie, że otrzymujesz jedynie to, czego żądasz.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Modele Forda »

  Całe mnóstwo zagadnień oraz ciekawostek konkretnie powiązanych z logo Forda, odnajdziesz w opisanym punkcie użytkowniku. Nie jest to być może encyklopedia wiedzy, ale krynica pewnych faktów, jakie będą mogły Ci się niejeden raz przydać. Stąd ujrzysz co w motoryzacyjnym świecie piszczy i na jaki fakt zwrócić uwagę śród bardzo wielu czynników technologicznych, z którymi mamy każdego dnia do czynienia. Pokładam nadzieję w fakcie, że spotkamy się w tym punkcie, żeby wymienić swe przemyślenia oraz dowiedzieć się czegoś pożytecznego.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Myjnia ręczna Kraków »

  Załogę Auto myjni SPA stanowi profesjonalnie przeszkolony personel, który doprowadzi Twój samochód do perfekcji. Nasza myjnia zlokalizowana jest przy ulicy Siewnej w Krakowie, na osiedlu Górka Narodowa (6 kilometrów na północ od rynku). Myjemy samochody również u klienta. Myjnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00, w sobotę od 9:00 do ostatniego klienta. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Motoplastyka i aerograf - Aerografit Studio »

  Aerograf (airbrush) malowanie na kaskach, kasków, na motocyklach, samochodach oraz graffiti na ścianach. Motoplastyka, autostylizacja, tuning wizualny, malowanie czaszek, kasków spidermana, renowacja elementów motocykla i lakiernictwo.Nasz warsztat znajduje się w Oświęcimiu (województwo Małopolskie/Śląskie) nie mniej jednak zasięg naszych działań obejmuje całą europę. Oferujemy także ploterowe wycinanie naklejek i liter z folii samoprzylepnej reklamowe i dekoracyjne, wykonywanie napisów, grafik wycinanych i nadruków na koszulkach.

  Data dodania: 07 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ford dla każdego »

  Modele firmy ford wzięte pod mikroskop i rozczłonkowane na elementy składowe. Tymże param się na niniejszym blogu, a oprócz tego opowiadam o nowościach w świecie firmy ford oraz technologicznych rozwiązaniach, które bez przerwy na nowo tak silnie przekonują mnie do właśnie tej marki. Strona dla amatorów motoryzacji, jednakże również i dla tych, co w tym światku żyją już niezłych kilkanaście lat. Każdemu zamierzam pisać o swej wielkiej fascynacji, toteż zapraszam na bloga wszystkich zainteresowanych. Do zobaczenia!

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motoryzacyjne newsy »

  W świecie motoryzacji dzieje się bardzo dużo. Zwyczajny osobnik nie jest w mocy złowić wszelakich najwartościowszych newsów, jakie tyczą bezpośrednio tego światka. W odpowiedzi na ten fakt stworzona została dana strona internetowa, której głównym założeniem jest zebranie różnorakich najważniejszych moto aktualności po to, byś nie musiał szukać ich gdzie indziej. Starczy, że odwiedzisz mą stronę internetową, a plądrowanie następnych witryn nie stanie się czymś koniecznym. Stwarzajmy to miejsce razem, a podówczas będzie ono absolutnie takie, jakiego pragniemy.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bus Marek Stankiewicz, Przewóz osób, Wynajem busów i autokarów »

  Firma Bus Marek Stankiewicz prowadzi usługi z zakresu wynajmem autokarów i busów do przewozu osób na terenie kraju i zagranicą.Posiadamy wszelkie pozwolenia do przewozu osób na terenie całego kraju i zagranicy. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów zatrudniamy kierowców posiadających wieloletni staż zawodowy i doświadczenie w ruchu krajowym i zagranicznym.Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Obsługujemy imprezy sportowe, kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki, itp. Dysponujemy zarówno wysokiej klasy autokarami jak również różnej wielkości busami

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • KWALIFIKACJA WSTĘPNA »

  Auto-Kursy u Jankowskich w Raszynie zapraszają na prowadzone szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, szkoleń okresowych oraz zajęć odbywanych w ramach szkolenia okresowego. Wymóg uzyskania kwalifikacji wstępnej dotyczy osób posiadających prawo jazdy: kategorii D1, D1+E, D lub D+E, wydane po dniu 10 września 2008r., oraz kategorii C1, C1+E, C lub C+E, wydane po dniu 10 września 2009r. Zapraszamy – Raszyn, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa, Lesznowola.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Motoryzacyjna pasja »

  Frapuję się tym wszystkim, co jeździ po naszych jezdniach. Uwielbiam zerkać na poruszające się po naszych szlakach komunikacyjnych mechaniczne konie, czy to w wydaniu wozów na dwóch, czy czterech kołach. Lubię prace mechaniczne w moim ukochanym warsztacie, w którym to mogę zerknąć od samych podstaw na wszelakiej maści maszyny. Przede wszystkim lubię dzielić się tym wszystkim, co posiada bardzo bliskie związki z motoryzacją, różnorakimi nowinkami oraz technicznymi aspektami. Stąd niniejszy blog tematyczny, na którego to każdego z internautów zapraszam najserdeczniej.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tania laweta w mieście Zabrze 24H »

  Nasza firma zaistniała w 2007 roku i od początku istnienia jest istniejąca w branży motoryzacyjnej. Od 2010 roku naszym dominującym zadaniem oraz skłonnością jest obszernie rozumiana pomoc drogowa Bytom. Kilkuletnie zaznanie w branży pomocy drogowej Ruda Śląska uczyniło, że nasze usługi zaświadczamy fachowo i na najwyższym pułapie przy zachowaniu nie wygórowanych cen. Usytuowanie naszej firmy na pograniczu Gliwic i Zabrza (przy DTŚ, A1 i A4) i rozstawienie floty pojazdów lawet Ruda Śląska powoduje, że jesteśmy do państwa dyrektywy w okresie nie dłuższym niż 30 min na terenie właściwie całej aglomeracji śląskiej. Jako nieliczni jesteśmy właściwie dyspozycyjni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 w roku. Wozimy także rozmaitego typu maszyny budowlane, rolnicze, przemysłowe, wózki widłowe i wszystko co pomieści się na platformach jak auto-laweta Ruda Śląska.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Samochody

Samochody - nowa strona:

Adres: