Marketing i Design Kategoria: Marketing i Design

Marketing i Design - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Montaż reklam »

  Rekmedia Reklama i Promocja - wymiana, dystrybucja oraz montaż reklam i materiałów POS, kolportaż materiałów reklamowych, sampling - rozdawanie próbek i kolportaż ulotek. Reklama ambientowa.
  Celem reklamy jest zazwyczaj przekonanie odbiorców o zaletach produktu. Poprzez przekazanie pozytywnych informacji, producent stara się zainteresować towarem potencjalnych klientów, wzbudzić pragnienie posiadania produktu i w ten sposób doprowadzić do zawarcia transakcji kupna-sprzedaży.

  Zapewniamy w krótkim czasie, na bardzo wysokim poziomie dotarcie, montaż reklam, wymianę materiałów reklamowych oraz serwis materiałów POS we wskazanych punktach np.: perfumerie, stacje benzynowe, hipermarkety, placówki banków, salony prasowe itp.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  RekMedia - Montaż reklam

  Data dodania: 01 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła wynajem Warszawa »

  Wypożyczalnia Reklam - RekMedia. Potrzebujesz wypożyczyć reklamę Dobrze trafiłeś! - wypożyczalnia, wynajem
  Zadaniem wypożyczalni reklam jest zebranie wszelkiego rodzaju nośników i usług reklamowych w jednym miejscu. Dzięki temu klient zaoszczędza czas( potrzebny do znalezienia odpowiedniego nośnika do przeprowadzenia kampanii promocyjnej) i pieniądze.

  Oferujemy wynajem krzeseł na imprezy i wydarzenia organizowane w lokalach: gale, konferencje, imprezy promocyjne i targowe.

  Posiadamy:
  Krzesła Białe eventowe DC213
  Nowoczesny design. Wykonane z polipropylenu.
  Krzesła Czerwone eventowe DC213
  Nowoczesny design.
  Wykonane z polipropylenu.
  Krzesła Tulip DC 323b
  wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obracane siedzisko. Poduszka w kolorze czerwonym.
  Krzesła Białe DC213
  eventowe. Nowoczesny design.
  Wykonane z polipropylenu.
  Krzesło Eames białe DC231A
  Krzesło Czerwone DC213
  eventowe. Nowoczesny design.
  Wykonane z polipropylenu.
  Krzesło Czerwone DC213
  eventowe. Nowoczesny design.
  Wykonane z polipropylenu.
  Krzesło Eames białe DC231a

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Archery Tag i Bubble Football na imprezę - Wrocław »

  Firma bumper-tag.pl zapewnia ekskluzywne atrakcje na imprezy. Dysponuje w swojej ofercie bubble football Wrocław to znaczy piłka nożna w dmuchanych kulach, archery tag oznacza to paintball na łuki. Siedzibę swojej firmy posiadamy we Wrocławiu, jednakże funkcjonujemy na obszarze całego kraju. Ponadto bumper-tag zajmuje się całościową organizacją imprez oraz eventów integracyjnych dla firm. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Długopisy, kubki, parasole z nadrukiem dla firm »

  Centrum Gadżetowe to jest wyłączny importer, dystrybutor a producent gadżetów reklamowych na poczet firm dodatkowo instytucji. W polskiej ofercie jest dozwolone odszukać m.in. długopisy metalowe, plastikowe z grawerem logo, z touch penem, torby również kosze na zakupy, czapki z nadrukiem logo, termosy, zegary ścienne, biurkowe, garnuszki ceramiczne z logo, parasole, poduszki z logo dla firm, pendrive, icewatch, etui, breloki z nadrukiem logo, odzież reklamową również dużo innych. Serdecznie zapraszamy do sięgnięcia z naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • AdWords w Warszawie. »

  W Warszawie można zauważyć bardzo dużą konkurencję na rynku firm pozycjonerskich oraz agencji SEO. Większość z nich w swoich usługach posiada prowadzenie kampanii AdWords w wyszukiwarce internetowej Google. Kampania Google AdWords daje wiele możliwości i zadowalające efekty w krótkim czasie.

  Kampania AdWords prowadzona przez agencje SEO w Warszawie i nie tylko polega na umieszczeniu adresu strony internetowej jako reklamy na pierwszych pozycjach w wyszukiwania Google, więc efekty tej metody marketingu są natychmiastowe.
  Ten rodzaj kampanii prowadzony jest w rodzaju Cost Per Click, co oznacza koszt za kliknięcie. Polega to na tym, że wpłaca się określony budżet na konto, który zmniejsza się przez kliknięcie na adres strony.

  Google AdWords posiada wiele zalet. Przede wszystkim korzystając z tego rodzaju marketingu internetowego masz całkowitą kontrolę nad swoją reklamą. Możesz ustawiać częstotliwość wyświetlań, zasięg oraz plan kampanii. Dodatkowo możesz dopasować wyświetlanie reklamy do odpowiednich dla Twojej firmy godzin oraz do dokładnego miejsca w Polsce, Europie i na świecie.
  Kampania Google AdWords umożliwia również monitorowanie efektów, dzięki czemu możesz zmienić strategię reklamy, aby była jeszcze bardziej efektywna.

  Agencje SEO w Warszawie pomagają w prowadzeniu kampanii AdWords. Dzięki takim agencjom możemy mieć pewność, że nasza reklama będzie trafiała do potencjalnych klientów i była jak najbardziej efektywna.

  Agencje SEO w Warszawie prowadzą również inne usługi pozycjonerskie, dzięki którym dana strona internetowa będzie miała bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Należy pamiętać, że jedna metoda marketingu nie wyklucza drugiej, a przyniosą podwójne efekty.

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja statystów »

  Marzysz o tym, żeby zostać aktorem? A może chciałbyś dorobić sobie występując jako statysta? Agencja statystów Castpromo.pl pomoże ci zrealizować te zamierzenia. Na naszej platformie możesz przeglądać dostępne castingi w podziale na kategorie (castingi do reklam, castingi do filmów), a także założyć swoje konto w serwisie i w ten sposób dać się wyszperać reżyserom.
  Jeżeli natomiast jesteś reżyserem i poszukujesz aktorów pasujących do przeprowadzenia twoich planów, możesz przeszukać konta zarejestrowanych na portalu aktorów profesjonalnych i statystów, a następnie zapraszać najlepsze osoby na organizowane przez siebie castingi do seriali.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Katalogów Stron »

  Spis darmowych katalogów stron z mocnymi linkami bezpośrednimi. Codzienna moderacja gwarantująca skuteczne pozycjonowanie stron katalogowanych. Dodaj swoją stronę już dzisiaj - Wpisy bezpłatne! Katalogi stron to nic innego jak swego rodzaju spisy stron, portali, serwisów czy sklepów internetowych, najczęściej (ale niekoniecznie) podzielonych na kategorie tematyczne. Głównie służą one na uporządkowaniu najciekawszych i najwartościowszych zasobów Internetu w taki sposób, aby odwiedzający je użytkownicy w wygodny oraz prosty sposób mogli jak najszybciej odnaleźć interesujące ich strony z treścią, którą są zainteresowani. Największe katalogi stron, które istnieją od wielu lat, liczą nawet po kilka tysięcy wpisów, a dzięki wielu kategoriom bezproblemowo odnajdziemy w nich interesujące nas informacje, które będą nam najprawdopodobniej bardzo pomocne.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapiski Niekulturalne »

  Zastanawiasz się czy warto posiadać własną stronę internetową i co za tym idzie, pozycjonować ją w wyszukiwarkach. Serwisów, firm i sklepów które rozwinęły swoje skrzydła dzięki skutecznej reklamie w Internecie jest tysiące jeśli nie miliony. Firm i witryn chętnych na dobre pozycjonowanie jeszcze więcej, ale... Dobrych miejsc jest bardzo mało. Liczy się tylko pierwsza 10-tka! Pozycjonowanie jest czasochłonne więc już dzisiaj warto pomyśleć o przyszłości i zacząć skuteczną promocję, reklamę i pozycjonowanie naszego projektu w Internecie.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna reklama »

  Reklamowanie jest fundamentem działającego interesu. Gdy klienci nie będą o nas wiedzieć, nie będą mieli możliwości odwiedzić naszego serwisu i zapoznać się z tym, co sprzedajemy. Ważne jest wykreowanie świadomości naszej firmy w potencjalnych klientów. Im bardziej znana jest nasza działalność, tym większe zyski możemy utworzyć, a tym samym, posiadamy wyższe środki na marketing. Inwestycja w reklamę to idealny wybór, żeby rozkręcić biznes. Każda złotówka wydana na reklamę, zwróci nam się w przyszłości. Jest to obecnie dźwignia handlu. Ogłoszenia i zachęty do zakupu w tym, a nie innym sklepie widzimy na każdym kroku. Dlaczego my mielibyśmy nie przybyć z ofertą do klientów? Każda osoba, która będzie zadowolona z naszej obsługi z pewnością poleci nas swoim znajomym. Warto z tego powodu starać się o wizerunek swojego przedsiębiorstwa i skorzystać z pomocy, jaką proponuje nam dzisiejszy marketing.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo dobra drukarnia »

  Wiadomo, z jakimi pojęciami związana będzie bardzo dobra drukarnia. Z rozmaitym zasięgiem usług poligraficznych, poczynając od właśnie najdrobniejszych, a na znaczniejszych skończywszy. To oczywiście również idealnie wyćwiczona załoga pracownicza, wyspecjalizowana w różnych drukarskich technikach. I dokładnie tego typu placówkę chcemy polecić Państwu. Kiedy będziecie pragnąć rozsławić własny biznes, stwarzając etykiety, lub rozmaite wizytowe karty – zapraszamy gorąco w nasze progi, w celu znalezienia opcji najlepszych dla siebie samego.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Marketing i Design