Finanse Kategoria: Finanse

Finanse - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Wycena nieruchomości Wrocław - KPPV »

  Przedsiębiorstwo KPPV Krzysztof Pawlaczek jest to Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław posiadający uprawnienia zawodowe nr 6366 odznaczone poprzez Ministra Infrastruktury również Rozwoju w obrębie obliczania nieruchomości. KPPV oznacza najwyższej jakości posługi w aspekcie wycen nieruchomości Wrocław. Powszednią profesję formułują nasze zalety i cele, jakie przed sobą zbudowaliśmy. Podtrzymujemy się na przekonaniu, iż nasze wartości oraz indywidualne zachowanie się do klienta zezwolą nam stać się specjalistą w sferze mierzenia nieruchomości, który będzie ustanawiał innowacyjną - przejrzystą jakość usług.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie towarów »

  Reslogistic to marka powstała na fundamentach spółki rodzinnej Rybexim Sp. z o.o., której początki funkcjonowania sięgają roku 1995 i obejmowały działalność developerską powierzchni magazynowych i biurowych, działalność produkcyjną a także od 1999 roku obsługę magazynowo - logistyczną Grupy Żywiec. Magazyny Rzeszów.
  Współcześnie Grupa Logistyczna Rybexim - właściciel marki Reslogistic - zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi, o łącznej powierzchni 28 000 m2 oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce. Składowanie towarów. Dynamiczny rozwój Polski południowo - wschodniej a także rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej i usług magazynowania pozwolił rozwinąć ofertę usług logistycznych. Magazynowanie Rzeszów. Oferowana naszym obecnym i przyszłym Kontrahentom kompleksowa obsługa prowadzona jest w nowo otwartym magazynie wysokiego składowania. Logistyka Podkarpacie. Reslogistic łączy zatem w sobie wieloletnie wiedzę praktyczną w obsłudze wymagających projektów z przyszłościowym zapleczem technicznym. Proponowane usługi realizowane są poprzez zespół fachowców, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, a całość operacji wspierana jest profesjonalnym systemem magazynowym WMS. Wywodząc się z sumiennej, rodzimej spółki zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do prowadzonych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • R-Partner.pl »

  Jeżeli Twoja firma potrzebuje wyjątkowych usług finansowo-księgowych to zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą wrocławskiego biura księgowego R Partner. Spore doświadczenie w branży pozwala naszym pracownikom na świadczenie kompleksowych usług z zakresu kompleksowo ujmowanej administracji księgowej. Proponujemy prowadzenie ewidencji skarbowych, weryfikację zadań i należności, sporządzanie bilansów finansowych i inne usługi, które przydadzą się Twojej firmie. Na stronie internetowej r-partner.pl mogą się Państwo zaznajomić z pełnym profilem działalności naszego biura i nawiązać kontakt z naszymi ekspertami.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Zgorzelec »

  Detektyw ZgorzelecBiuro Detektywistyczne jest wpisane do rejestru usług regulowanych MSW.Firma posiada wymagane przepisami ubezpieczenie OC. Funkcjonowanie Biura Detektywistycznego opiera się na zapisach ustawy z dnia 06.07.2001 o usługach detektywistycznych. Nasza Firma jest w stanie przeprowadzić skuteczne działania w zakresie wykrycia zdrady w Państwa związku, przygotowania materiału rozwodowego, przeprowadzenia wywiadu gospodarczego, oraz wykonania ustaleń majątkowych na terenie całego kraju. Wykonujemy czynności z zachowaniem pełnej dyskrecji oraz najwyższego poziomu profesjonalizmu. www.detektyw-zgorzelec.plDoświadczenie od 2006 roku, profesjonalny sprzęt, a także kontakty z największymi biurami detektywistycznymi w kraju to nasze największe atuty. www.detektyw-zgorzelec.plSPRAWY ROZWODOWE:- Sprawdzanie wierności, wykrywanie zdrady- Dokumentowanie zdrad małżeńskich- Ustalenia związane ze sprawami alimentacyjnymiSPRAWY RODZINNE:- Wywiad środowiskowy- Obserwacja- Ustalanie kontaktów osobistych- Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka lub osoby starszej TAJEMNICZY KLIENT- Sprawdzanie faktycznego kontaktu pracownika z potencjalnym klientem firmy- Sprawdzanie poziomu zaangażowania pracowników, ich lojalności i uczciwości- Kontrola prawidłowości funkcjonowania punktu sprzedaży,- Ustalanie wprowadzania do sprzedaży niezaewidencjonowanych towarów- Sprawdzanie prawidłowości przeprowadzania akcji promocyjnych- Weryfikacja poziomu cen, gatunku produktów, terminówSPRAWY PRACOWNICZE- Weryfikacja podejrzanych zwolnień lekarskich,- Weryfikacja CV, kompetencjiSZKODY I OSZUSTWA UBEZPIECZENIOWE- Weryfikowanie informacji dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym- Sprawdzanie prawdziwości oświadczeń składanych przez osoby poszkodowane oraz świadków zdarzeniawww.detektyw-zgorzelec.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Jelenia Góra »

  Detektyw Jelenia Góra świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne osobom prywatnym jak i podmiotom gospodarczym.

  www.detektyw-jelenia-gora.pl

  Na zlecenie naszych klientów zbieramy dowody w sprawach rodzinnych (sprawy rozwodowe), w sprawach gospodarczych jak i prowadzimy skomplikowane śledztwa kryminalne.
  Zdrada małżeńska to najczęstsza przyczyna rozpadu związku małżeńskiego. Jeśli zachowanie twojego partnera budzi twoją wątpliwość nie czekaj. Wynajmij biuro detektywistyczne które zbierze dowody jego niewierności.
  Jeśli zdrada się potwierdzi będziecie Państwo dysponować materiałem dowodowym, który posiada znaczną moc dowodową przed sądem.
  Dowód w postaci raportu z czynności detektywistycznych pozwala szybko zakończyć sprawe rozwodową.
  Wspólnik cię oszukał?Masz dłużnika który zniknął?
  Nie czekaj. Biuro detektywistyczne może Ci pomóc.

  www.detektyw-jelenia-gora.pl

  Kilkuletnie doświadczenie. Licencje detektywów. Wpis do rejestru MSW. Polisa OC.

  www.detektyw-jelenia-gora.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Polkowice »

  Detektyw Polkowice

  Biuro Detektywistyczne jest wpisane do rejestru usług regulowanych MSW.
  Firma posiada wymagane przepisami ubezpieczenie OC. Funkcjonowanie Biura Detektywistycznego opiera się na zapisach ustawy z dnia 06.07.2001 o usługach detektywistycznych.

  Nasza Firma jest w stanie przeprowadzić skuteczne działania w zakresie wykrycia zdrady w Państwa związku, przygotowania materiału rozwodowego, przeprowadzenia wywiadu gospodarczego, oraz wykonania ustaleń majątkowych na terenie całego kraju. Wykonujemy czynności z zachowaniem pełnej dyskrecji oraz najwyższego poziomu profesjonalizmu.

  Doświadczenie od 2006 roku, profesjonalny sprzęt, a także kontakty z największymi biurami detektywistycznymi w kraju to nasze największe atuty.

  www.detektyw-polkowice.pl

  SPRAWY ROZWODOWE:
  - Sprawdzanie wierności, wykrywanie zdrady
  - Dokumentowanie zdrad małżeńskich
  - Ustalenia związane ze sprawami alimentacyjnymi

  SPRAWY RODZINNE:
  - Wywiad środowiskowy
  - Obserwacja
  - Ustalanie kontaktów osobistych

  www.detektyw-polkowice.pl

  Umów się na BEZPŁATNE spotkanie - zaproponujemy, co można zrobić w Twojej sprawie.


  www.detektyw-polkowice.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Zielona Góra »

  Detektyw Zielona Góra
  Firma na rynku od 2006 roku. Doświadczenie,Wpis do rejestru MSW,Polisa OC, Licencje detektywów.
  Podejrzewasz że bliska osoba Cię zdradza? Chcesz mieć dowody niewierności?
  Specjaliści z biura zbiorą i dostarczą niezbędne informacje dotyczące twojego partnera, z zachowaniem pełnej dyskrecji.
  Podejrzewasz działania nieuczciwej konkurencji?
  Skontaktuj się z Nami. Możemy Ci pomóc.
  Priorytetem naszych detektywów jest zdobycie szczegółowej informacji. Szybkość i jakość w zdobywaniu rzetelnych informacji jest naszym atutem.

  www.detektyw-zielona-gora.pl

  SPRAWY ROZWODOWE:
  - Sprawdzanie wierności, wykrywanie zdrady
  - Dokumentowanie zdrad małżeńskich
  - Ustalenia związane ze sprawami alimentacyjnymi

  www.detektyw-zielona-gora.pl

  SPRAWY RODZINNE:
  - Wywiad środowiskowy
  - Obserwacja
  - Ustalanie kontaktów osobistych
  - Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka lub osoby starszej

  www.detektyw-zielona-gora.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Leszno »

  Detektyw LesznoPodejrzewasz partnera o zdradę? Masz nieuczciwego pracownika w firmie?Nasi detektywi podejmują się zleceń, które dla innych są zbyt trudne i skomplikowane. Obserwacja, wywiad, ustalenia, poszukiwania osób, to od wielu lat dla naszych detektywów codzienność. Charakteryzujemy się precyzją, wszechstronnością, umiejętnością pracy w stresie i opanowaniem, sprawnością fizyczną a także wiedzą z zakresu prawa i technik dochodzeniowo- śledczych.www.detektyw-leszno.pl Doświadczenie od 2006 roku,licencje detektywów, wpis do rejestru MSW.Każdy klient decydujący  się na skorzystanie z usług naszej firmy, otrzyma bezpłatną kompleksową poradę dotyczącą usługi detektywistycznej Każde zlecenie wykonywane jest na jak najwyższym poziomie z zachowaniem całkowitej dyskrecji i  tajemnicy służbowej.Po wykonaniu zlecenia, każdy klient otrzymuje pisemne sprawozdanie z wykonanych czynności wraz z pełną dokumentacją która bardzo często jest wykorzystywana w sądzie jako dowód w sprawie. www.detektyw-leszno.plSPRAWY RODZINNE:- Wywiad środowiskowy- Obserwacja- Ustalanie kontaktów osobistych- Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka lub osoby starszej TAJEMNICZY KLIENT- Sprawdzanie faktycznego kontaktu pracownika z potencjalnym klientem firmy- Sprawdzanie poziomu zaangażowania pracowników, ich lojalności i uczciwości- Kontrola prawidłowości funkcjonowania punktu sprzedaży,- Ustalanie wprowadzania do sprzedaży niezaewidencjonowanych towarów- Sprawdzanie prawidłowości przeprowadzania akcji promocyjnych- Weryfikacja poziomu cen, gatunku produktów, terminówSZKODY I OSZUSTWA UBEZPIECZENIOWE- Weryfikowanie informacji dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym- Sprawdzanie prawdziwości oświadczeń składanych przez osoby poszkodowane oraz świadków zdarzeniawww.detektyw-leszno.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • KESKIN SAVAS - Biuro Śledcze »

  Biuro detektywistyczne Keskin Savas to firma z doświadczeniem, działająca już od lat nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie całego kraju. Wykonane profesjonalnie zlecenia i rozwiązane sprawy poświadczają naszą wiarygodność i eksperckie podejście do współpracy z klientami. Pracujący dla nas detektywi to specjaliści, którzy nie tylko lojalnie i dyskretnie prowadzą czynności prowadzące do rozwiązania sprawy, lecz także przykładają wagę do budowania dobrych relacji z klientem.

  www.keskin-savas.pl

  Gwarantujemy wykonanie każdego zlecenia na jak najwyższym poziomie, z pełną dyskrecją i skutecznością, a pomaga w tym specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie.
  Dzięki właściwemu kontaktowi ze zleceniodawcami, nasza agencja uzyskała liczne pozytywne referencje, zachęcające do powierzenia swojej sprawy właśnie Nam.

  www.keskin-savas.pl

  Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach, bynajmniej nie ograniczając się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie ustajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.
  Posiadamy wiele kontaktów i współpracujemy z renomowanymi firmami, co znacznie zwiększa nasze możliwości.

  www.keskin-savas.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Detektywów »

  Centrum Detektywów to zespół detektywów, specjalistów świadczący szeroko pojęte usługi dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w  zakresie zbierania dowodów w sprawie, wywiadu gospodarczego oraz polubownej windykacji. Współpracujemy i korzystamy z pomocy znanych i renomowanych adwokatów oraz radców prawnych prowadzących sprawy karne, karno-skarbowe, cywilno-prawne i rodzinne.
  Doświadczenie od 2006 roku. Profesjonalny sprzęt, a także kontakty z największymi biurami detektywistycznymi w kraju to nasze największe atuty.

  www.centrum.detektywow.pl

  W ramach prowadzonego biura detektywistycznego oferujemy usługi detektywistyczne zagwarantowaniem pełnej dyskrecji i lojalności wobec Zleceniodawcy. Naszym celem jest realizowanie usług w oparciu o wszystkie dostępne środki zgodne z obowiązującym prawem. Każdy klient zlecający sprawę, zagwarantowaną ma bezpłatną, profesjonalną poradę.

  www.centrum.detektywow.pl

  Jesteśmy gotowi do działania na terenie całego kraju i poza jego granicami.
  Po zakończeniu zlecenia każdy klient otrzymuje sprawozdanie z przeprowadzonych czynności wraz z zebranym materiałem dowodowym. Materiał dowodowy zebrany w toku wykonywania czynności detektywistycznych w całości można wykorzystać podczas toczącej się sprawy Sądowej.

  www.centrum.detektywow.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Finanse