Finanse Kategoria: Finanse

Finanse - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Network marketing - dascoingroup.com »

  Dascoingroup.com jest to grupa osób - niezależna ekipa, jaka kładzie napór na wzajemną kooperację oraz pomoc o DasCoin. Funkcjonujemy rzeczowo od samego początku powstania pomysłu o kryptowalucie DasCoin. Wolność finansowa bądź network marketing to coraz powszechniejsze spojrzenia, które zezwalają na zyskiwanie przez kryptowalutę DasCoin. Należąc do naszego zespołu będziesz na bieżąco komunikowany o wszystkich nowinkach i kursie DasCoin, będziesz miał bezpośrednie wsparcie i poparcie ludzi związanych z kryptowalutą DasCoin. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Antywindykacja - jak pozbyć się długów »

  Jak pozbyć się długów oferuje wsparcie ludziom zadłużonym - trwale przeprowadzamy dobrą strategię negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy kłopotliwych tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w specjalności windykacyjnej czyni nas liderami natomiast wpływa na naszą skuteczność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia bądź doprowadzić uchylenie się od zapłaty. Robimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna windykacja należności - Grupa Patronus »

  Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak także doradztwem prawnym i realizowaniem kompetentnych wywiadów gospodarczych. Grupa Patronus to skuteczna kancelaria prawna, jaka zna się na tym jak odzyskać pieniądze na rzecz swojego interesanta. Oferujemy pomoc i doradztwo prawne Wrocław, windykację oraz ściąganie należności i długów. Działamy zwłaszcza we Wrocławiu, ale także windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów bądź windykacja Polkowice. Na skutek współpracy z zagranicznymi kontrahentami przekazujemy nową postać usług w aspekcie odzyskiwania należności od dłużnika zza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Wrocław - KPPV »

  Przedsiębiorstwo KPPV Krzysztof Pawlaczek jest to Rzeczoznawca Majątkowy Wrocław posiadający uprawnienia zawodowe nr 6366 odznaczone poprzez Ministra Infrastruktury również Rozwoju w obrębie obliczania nieruchomości. KPPV oznacza najwyższej jakości posługi w aspekcie wycen nieruchomości Wrocław. Powszednią profesję formułują nasze zalety i cele, jakie przed sobą zbudowaliśmy. Podtrzymujemy się na przekonaniu, iż nasze wartości oraz indywidualne zachowanie się do klienta zezwolą nam stać się specjalistą w sferze mierzenia nieruchomości, który będzie ustanawiał innowacyjną - przejrzystą jakość usług.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie towarów »

  Reslogistic to marka powstała na fundamentach spółki rodzinnej Rybexim Sp. z o.o., której początki funkcjonowania sięgają roku 1995 i obejmowały działalność developerską powierzchni magazynowych i biurowych, działalność produkcyjną a także od 1999 roku obsługę magazynowo - logistyczną Grupy Żywiec. Magazyny Rzeszów.
  Współcześnie Grupa Logistyczna Rybexim - właściciel marki Reslogistic - zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi, o łącznej powierzchni 28 000 m2 oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce. Składowanie towarów. Dynamiczny rozwój Polski południowo - wschodniej a także rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej i usług magazynowania pozwolił rozwinąć ofertę usług logistycznych. Magazynowanie Rzeszów. Oferowana naszym obecnym i przyszłym Kontrahentom kompleksowa obsługa prowadzona jest w nowo otwartym magazynie wysokiego składowania. Logistyka Podkarpacie. Reslogistic łączy zatem w sobie wieloletnie wiedzę praktyczną w obsłudze wymagających projektów z przyszłościowym zapleczem technicznym. Proponowane usługi realizowane są poprzez zespół fachowców, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, a całość operacji wspierana jest profesjonalnym systemem magazynowym WMS. Wywodząc się z sumiennej, rodzimej spółki zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do prowadzonych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • R-Partner.pl »

  Jeżeli Twoja firma potrzebuje wyjątkowych usług finansowo-księgowych to zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą wrocławskiego biura księgowego R Partner. Spore doświadczenie w branży pozwala naszym pracownikom na świadczenie kompleksowych usług z zakresu kompleksowo ujmowanej administracji księgowej. Proponujemy prowadzenie ewidencji skarbowych, weryfikację zadań i należności, sporządzanie bilansów finansowych i inne usługi, które przydadzą się Twojej firmie. Na stronie internetowej r-partner.pl mogą się Państwo zaznajomić z pełnym profilem działalności naszego biura i nawiązać kontakt z naszymi ekspertami.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Zgorzelec »

  Detektyw ZgorzelecBiuro Detektywistyczne jest wpisane do rejestru usług regulowanych MSW.Firma posiada wymagane przepisami ubezpieczenie OC. Funkcjonowanie Biura Detektywistycznego opiera się na zapisach ustawy z dnia 06.07.2001 o usługach detektywistycznych. Nasza Firma jest w stanie przeprowadzić skuteczne działania w zakresie wykrycia zdrady w Państwa związku, przygotowania materiału rozwodowego, przeprowadzenia wywiadu gospodarczego, oraz wykonania ustaleń majątkowych na terenie całego kraju. Wykonujemy czynności z zachowaniem pełnej dyskrecji oraz najwyższego poziomu profesjonalizmu. www.detektyw-zgorzelec.plDoświadczenie od 2006 roku, profesjonalny sprzęt, a także kontakty z największymi biurami detektywistycznymi w kraju to nasze największe atuty. www.detektyw-zgorzelec.plSPRAWY ROZWODOWE:- Sprawdzanie wierności, wykrywanie zdrady- Dokumentowanie zdrad małżeńskich- Ustalenia związane ze sprawami alimentacyjnymiSPRAWY RODZINNE:- Wywiad środowiskowy- Obserwacja- Ustalanie kontaktów osobistych- Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka lub osoby starszej TAJEMNICZY KLIENT- Sprawdzanie faktycznego kontaktu pracownika z potencjalnym klientem firmy- Sprawdzanie poziomu zaangażowania pracowników, ich lojalności i uczciwości- Kontrola prawidłowości funkcjonowania punktu sprzedaży,- Ustalanie wprowadzania do sprzedaży niezaewidencjonowanych towarów- Sprawdzanie prawidłowości przeprowadzania akcji promocyjnych- Weryfikacja poziomu cen, gatunku produktów, terminówSPRAWY PRACOWNICZE- Weryfikacja podejrzanych zwolnień lekarskich,- Weryfikacja CV, kompetencjiSZKODY I OSZUSTWA UBEZPIECZENIOWE- Weryfikowanie informacji dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym- Sprawdzanie prawdziwości oświadczeń składanych przez osoby poszkodowane oraz świadków zdarzeniawww.detektyw-zgorzelec.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Jelenia Góra »

  Detektyw Jelenia Góra świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne osobom prywatnym jak i podmiotom gospodarczym.

  www.detektyw-jelenia-gora.pl

  Na zlecenie naszych klientów zbieramy dowody w sprawach rodzinnych (sprawy rozwodowe), w sprawach gospodarczych jak i prowadzimy skomplikowane śledztwa kryminalne.
  Zdrada małżeńska to najczęstsza przyczyna rozpadu związku małżeńskiego. Jeśli zachowanie twojego partnera budzi twoją wątpliwość nie czekaj. Wynajmij biuro detektywistyczne które zbierze dowody jego niewierności.
  Jeśli zdrada się potwierdzi będziecie Państwo dysponować materiałem dowodowym, który posiada znaczną moc dowodową przed sądem.
  Dowód w postaci raportu z czynności detektywistycznych pozwala szybko zakończyć sprawe rozwodową.
  Wspólnik cię oszukał?Masz dłużnika który zniknął?
  Nie czekaj. Biuro detektywistyczne może Ci pomóc.

  www.detektyw-jelenia-gora.pl

  Kilkuletnie doświadczenie. Licencje detektywów. Wpis do rejestru MSW. Polisa OC.

  www.detektyw-jelenia-gora.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Polkowice »

  Detektyw Polkowice

  Biuro Detektywistyczne jest wpisane do rejestru usług regulowanych MSW.
  Firma posiada wymagane przepisami ubezpieczenie OC. Funkcjonowanie Biura Detektywistycznego opiera się na zapisach ustawy z dnia 06.07.2001 o usługach detektywistycznych.

  Nasza Firma jest w stanie przeprowadzić skuteczne działania w zakresie wykrycia zdrady w Państwa związku, przygotowania materiału rozwodowego, przeprowadzenia wywiadu gospodarczego, oraz wykonania ustaleń majątkowych na terenie całego kraju. Wykonujemy czynności z zachowaniem pełnej dyskrecji oraz najwyższego poziomu profesjonalizmu.

  Doświadczenie od 2006 roku, profesjonalny sprzęt, a także kontakty z największymi biurami detektywistycznymi w kraju to nasze największe atuty.

  www.detektyw-polkowice.pl

  SPRAWY ROZWODOWE:
  - Sprawdzanie wierności, wykrywanie zdrady
  - Dokumentowanie zdrad małżeńskich
  - Ustalenia związane ze sprawami alimentacyjnymi

  SPRAWY RODZINNE:
  - Wywiad środowiskowy
  - Obserwacja
  - Ustalanie kontaktów osobistych

  www.detektyw-polkowice.pl

  Umów się na BEZPŁATNE spotkanie - zaproponujemy, co można zrobić w Twojej sprawie.


  www.detektyw-polkowice.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Zielona Góra »

  Detektyw Zielona Góra
  Firma na rynku od 2006 roku. Doświadczenie,Wpis do rejestru MSW,Polisa OC, Licencje detektywów.
  Podejrzewasz że bliska osoba Cię zdradza? Chcesz mieć dowody niewierności?
  Specjaliści z biura zbiorą i dostarczą niezbędne informacje dotyczące twojego partnera, z zachowaniem pełnej dyskrecji.
  Podejrzewasz działania nieuczciwej konkurencji?
  Skontaktuj się z Nami. Możemy Ci pomóc.
  Priorytetem naszych detektywów jest zdobycie szczegółowej informacji. Szybkość i jakość w zdobywaniu rzetelnych informacji jest naszym atutem.

  www.detektyw-zielona-gora.pl

  SPRAWY ROZWODOWE:
  - Sprawdzanie wierności, wykrywanie zdrady
  - Dokumentowanie zdrad małżeńskich
  - Ustalenia związane ze sprawami alimentacyjnymi

  www.detektyw-zielona-gora.pl

  SPRAWY RODZINNE:
  - Wywiad środowiskowy
  - Obserwacja
  - Ustalanie kontaktów osobistych
  - Przeprowadzenie kompleksowego wywiadu środowiskowego o kandydatce na opiekunkę do dziecka lub osoby starszej

  www.detektyw-zielona-gora.pl

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Finanse