Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · następna strona »
 • Domy drewniane »

  Domy szkieletowe to budowa mieszkania taniego i szybkiego w Swojej budowie którą z przyjemnością rozpocznie dla Wasze Firma budowlana Domy i domki. O ile są Państwo zainteresowani by to w chwili obecnej nasza firma zajęła się budową waszego wymarzonego mieszkania to nic łatwiejszego, zapraszamy na naszą stronę www gdzie przedstawiamy propozycję przygotowaną specjalnie dla naszych klientów oraz do działu realizacje gdzie znajdują się nasze obecne schematy jakie udało się nam do tej pory zrealizować. W razie jakich Kwiek pytań nasz zespół jest do Wasze dyspozycji, chętnie udzielając wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania związane z budową lokalu drewnianego.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa - Libet S.A. »

  Wytwórca powierzchniowych artykułów budowlanych – firma Libet chce zaprosić do zapoznania się ze swoją olbrzymią ofertą usługowo-sprzedażową, która przedstawiona jest na firmowej stronie w internecie www.libet.pl. Sztandarowym towarem wytwarzanym przez Libet jest bardzo wysokiej klasy kostka brukowa, zarówno w swojej elementarnej jak i ubogaconej edycji kolorystycznej. Libet przekazuje swoim kontrahentom rozwiązania gotowe do wdrożenia w ogrodach, na tarasie czy innych przydomowych przestrzeniach. W ofercie znalazły się między innymi płyty chodnikowe, krawężniki, kamień naturalny i wiele innych materiałów budowlanych. Zasłużona pozycja lidera na rynku materiałów budowlanych zakładu Libet to zapewnienie najwyższej jakości dla wszystkich zleceń.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Decormarket - Systemy dekoracji dla Twojego domu »

  DecorSystem. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy... Produkujemy: gzymsy, listwy, profile, przypodłogowe, podłogowe, gzymsy, wykończeniowe, elewacyjna, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, gzyms, sztukatorstwo, okienne, www - są to materiały budowlane, elementy elewacyjne z charakterem, które zmienią Twoją przestrzeń.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowa balkonów - systemy aluminiowe do zabudowy balkonu Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz »

  Zabudowa balkonów w systemie ramowym i bezramowym. Przedstawiamy Państwu nowoczesne systemy do zabudowy balkonu i tarasu. Oferowana przez nas zabudowa balkonu charakteryzuje się doskonałą jakością i przede wszystkim przystępną ceną. Nasze prace wykonujemy na terenie Trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot a także Bydgoszczy, Poznania i innych miast Polski. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Listwy przypodłogowe, podłogowe, cokoły Decor System »

  Listwy przypodłogowe, to fantazja tradycji w Twoich przestrzeniach. Jeśli nie Masz pomysłu na swoje wnętrze, zapraszamy... Produkujemy: listwy przypodłogowe, podłogowe, fay, ornamenty, przyścienne, sufitowe, podsufitowe, przy, podłogowe, przypodłogowe, dekoracyjne, fay, profile, poliuretanowe, gipsowe, wystrój, wnętrz, mieszkań, aranżacja, aranżacje, kolumny, architektoniczne, greckie, gipsowa, styropianowe, styropianowa, sztukaterie, sztukaterii, listwy, gzymsy, sztukatorstwo- to materiały budowlane, elementy z charakterem, które zmienią Twoją przestrzeń.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZTUKATERIA do wnętrz DECOR SYSTEM - Producent sztukaterii. »

  SZTUKATERIA - PRODUCENT Fantazja tradycji w Twoich przestrzeniach. Jeśli nie Masz pomysłu na swoje wnętrze, zapraszamy... Produkujemy: listwy przypodłogowe, fay, ornamenty, przyścienne, sufitowe, podsufitowe, przy, podłogowe, przypodłogowe, dekoracyjne, fay, profile, poliuretanowe, gipsowe, wystrój, wnętrz, mieszkań, aranżacja, aranżacje, kolumny, architektoniczne, greckie, gipsowa, styropianowe, styropianowa, sztukaterie, sztukaterii, listwy, gzymsy, sztukatorstwo - to materiały budowlane, elementy z charakterem, które zmienią Twoją przestrzeń.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne Oświetlenie Sufitowe i Ledowe - Decor System »

  Listwy oświetleniowe to modne dekoracyjne listwy przysufitowe połączone z taśmą LED/RGB. Znajdują zastosowanie jako oświetlenie do salonu czy oświetlenie łazienkowe. Są także idealnym rozwiązaniem na podświetlenie takich konstrukcji jak sufity podwieszane. Listwy oświetleniowe to obecnie najmodniejszy sposób na sztukaterię i jednocześnie modne oświetlenie wnętrza. Szeroki wybór wzorów sprawia, że z łatwością dopasujesz je do każdego stylu, a prosty montaż pozwoli szybko i z łatwością uzyskać pożądany efekt dekoracji pomieszczenia oraz jego podświetlenia. Oświetlenie sufitowe czy inaczej oświetlenie podsufitowe możliwe jest dzięki produktowi 2 w 1, jakim są nasze listwy oświetleniowe.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi przesuwne – blog aranżacyjny »

  Każdy, kto ma choć odrobinę wrażliwości estetycznej i jako tako rozwinięty gust z pewnością potrafi odróżnić mieszkanie urządzone w dobrym stylu od tego, które jest kompletnym aranżacyjnym nieporozumieniem. Ale umiejętność odróżniania to jedno, a umiejętność tworzenia to drugie. To już nie jest takie łatwe i często przy planowaniu musimy uciekać się do rad fachowców. Dzięki mojemu blogowi jest to prostsze niż kiedykolwiek. Znajdziecie tu wszystko, co dotyczy aranżacji: uchwyty meblowe, drzwi przesuwne, OSB, okleiny, a na koniec to, co lubimy bardziej, czyli... instrukcja mycia tego wszystkiego. Zapraszam!!!

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie przyłączy wod-kan »

  Wykonawstwo przyłączy wod-kan oraz prace przy budowie wodociągów wykonuje firma UNIVERS.

  Jest to solidny i rzetelny wykonawca prac ziemno-kanalizacyjnych.
  W ramach prac wodociągowych wykonywane są:

  przyłącza wodociągowe domów jednorodzinnych
  budowa kanalizacji od podstaw
  budowa wodociągów dla przemysłu i budynków wielkogabarytowych
  konserwacja, naprawy i czyszczenie kanalizacji
  budowa separatorów ścieków i zakładanie szamb oraz instalacji sanitarnej

  Firma jest głównym wykonawcą na terenie Łódzkiego i okolic. Natomiast jeśli chcą Państwo zamówić usługi na dalszym terenie to także nie ma problemu jest to kwestia dogadania się.

  Oprócz prac typowo budowlanych firma oferuje projektowanie kanalizacji. W ramach tych usług wykonywane są projekty:

  projekty przyłącza wod-kan
  projekty kanalizacji domów
  projekty podłączeń do szamb i montaż separatorów ścieków

  Firma działa kompleksowo, zapewniając montaż i zaopatrzenie budynku w sieć sanitarną, wodociągi i przyłącza. Pomaga także w załatwieniu formalności i podpowiada jak i gdzie się udać w celu dostania pozwolenia na budowę.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie studni »

  W ofercie firmy Hydroglob mogą Państwo znaleźć takie usługi jak: wykonywanie odwiertów i budowanie studni głębinowych, wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła oraz tworzenie przyłączy pod aktualne studnie głębinowe. Oferowane usługi wykonujemy szybko, solidnie i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Nasze usługi proponujemy w szczególności klientom mieszkającym na terenie województw śląskiego i małopolskiego.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cegła czerwona - producent »

  Cegielnia Michałów istnieje na rynku budowlanym już od ok 1974 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu, stworzyliśmy specjalnie dla Państwa, ofertę bogatą w produkty najwyższej jakości. Nie poprzestajemy na naszych osiągnięciach i ciągle dążymy do rozbudowy oraz unowocześniania linii produkcyjnej a co za tym stoi podnosi sie wyżej i tak wysoka jakość wyrobów. Wszystko po to aby klient był w pełni usatysfakcjonowany.
  Producent cegieł i pustaków – cegielnia Michałów produkuje wysokiej jakości cegły i inne materiały budowlane. Oferuje sprzedaż pustaka wentylacyjnego, cegły kratówki, cegły postarzanej, cegły dekoracyjnej, ozdobnej. Sprawdź naszą ofertę – zapraszamy!
  Oferta cegielni Michałów, Mokrsko: cegła czerwona, egła pełna, cegła pełna przypalana, cegła kanalizacyjna, pióroterm 12 P+W, pióroterm 24 P+W, pustak DZ 12/220, pustak DZ9, pustak max.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

  Pełna oferta cegielni Michałów, Mokrsko:
  - cegła pełna
  - cegła pełna przypalana
  - cegła kanalizacyjna
  - pióroterm 12 P+W
  - pióroterm 24 P+W
  - pustak DZ 12/220
  - pustak DZ9
  - pustak K3
  - pustak MAX220
  - pustak stropowy Ackermana
  - pustak U220
  - pustak wentylacyjny

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pro-Vent »

  Wentylacja mechaniczna w małym domu jednorodzinnym? Tak to możliwe! Efektywne rozwiązania odzysku ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczeń zapewniają sprawność do 95%. Oznacza to, że na ogrzanie powietrza w domu w sezonie grzewczym potrzebujesz minimalną ilość energii z ogrzewania tradycyjnego. Wysoka efektywność central Pro-Vent zapewnia niskie koszty eksploatacji i oszczędności na kosztach ogrzewania. Skontaktuj się z instalatorami naszych urządzeń gdyż odpowiedni dobór centrali wentylacyjnej do domu jest kluczowym momentem jeśli chcesz aby Twój dom pasywny skutecznie odzyskiwał ciepło z systemu wentylacji. Tradycyjna wentylacja grawitacyjna oznacza nawet 50% strat ciepła - pomyśl, czy stać cię na tak nieefektywną i energochłonną wentylację. Rekuperacja zapewnia skuteczną wentylację wszystkich pomieszczeń także na żądanie, kiedy potrzeba zwiększyć jej wydajność, można to zrobić jednym kliknięciem. Sterowanie poprzez panel dotykowy oraz urządzenia mobilne daje najwyższy komfort użytkowania. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i zamów montaż urządzeń wentylacyjnych Pro-Vent już dziś!

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elshop - elektroniczne systemy zabezpieczeń »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ellsaid - systemy teletechniczne Warszawa »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .
  Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • SZTUKATERIA Elewacyjna Decor System- Producent sztukaterii »

  Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, profile, elewacyjne, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, sztukatorstwo, okienne, www. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Armatura »

  Grupa Armatura to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów wysokiej jakości baterii, umywalek, mebli i pozostałych elementów wyposażenia łazienki. Ogromne, bo ponad 100-letnie doświadczenie i pozycja na rynku sprawiają, że Grupa Armatura dostarcza swoim klientom tylko produkty najwyższej jakości dostosowane do nowoczesnych trendów i wymagań na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktowym Grupy Armatura dostępnym zarówno na stronie www jak i w wielu sklepach na terenie całego kraju.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Konin »

  Twoje Wnętrze to firma ceniona w branży budowlanej, która od długiego już czasu ma do zaoferowania swoim kontrahentom profesjonalne usługi remontowe i wykończeniowe spełniając przy tym wszelkie standardy jakości. Zatrudniamy najlepszych fachowców na rynku i wykorzystujemy do naszej pracy nowoczesne urządzenia co sprawia, że mamy możliwość spełnić oczekiwania bardzo wymagających kontrahentów. Zlecenia kierowane są zarówno do osób indywidualnych jak i również do podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wysoką jakość usług, indywidualne podejście do realizowanego zlecenia, doradztwo, atrakcyjne ceny i oczywiście bardzo szybki czas realizacji. Firma Twoje Wnętrz może poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy polecają naszą firmę kolejnym swoim znajomym.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Jastrzębie-Zdrój, inne miasta – Artroll »

  Poszukujesz zaufanej firmy oferującej techniki okienne osłonowe? Polecamy Twej uwadze usługi firmy Artroll, specjalisty w dziedzinie dystrybucji i montowania żaluzji, rolet i nie tylko. Oferta obejmuje też refleksole czy wyjątkowe zasłony panel track. Proponujemy też instalację technik okiennych i bram. Zapewniamy profesjonalne podejście i sprawną realizację zamówień, jak również dobre ceny. Pomiar gratis! Dojeżdżamy do klienta! Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie-Zdrój i pozostałe miasta na Śląsku. Sprawdź naszą ofertę na stronie i przekonaj się, że warto. Będziesz zadowolony!

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • MarkMebel Wyposażenie Wnętrz »

  MarkMebel oferuje: krzesła tapicerowane, krzesła skórzane, hokery, pufy, fotele tapicerowane, fotele skórzane, sofy tapicerowane, sofy skórzane, narożniki tapicerowane, narożniki skórzane, wypoczynki tapicerowane, wypoczynki skórzane, meble skórzane, meble tapicerowane, zestawy mebli.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odwierty geotermalne »

  Przedsiębiorstwo Usługowe Studnie Polskie jest najlepszą spółką oferującą usługi wiercenia studni w województwie śląskim jak również małopolskim. Proponujemy konsumentom zawodowe, błyskawiczne i solidne zrealizowanie studni głębinowych, oraz wykonanie przyłączy do istniejących studni. Nadto realizujemy również instalacje pomp ciepła oraz usługi geologiczne. Przyjdź na naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi wykonaniami.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: