Architekci Podkategoria: Architekci

 • Ogrody Kielce »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kreowania ogrodów w Kielcach ale również na terenie województwa świętokrzyskiego jak i w Końskich. Ogrody Kielce - firma Ogrody Aqua specjalizuje się w projektowaniu i realizacji ogrodów i terenów zielonych. Wykonujemy kompleksowe systemy nawadniające ogrodów i obiektów sportowych, oczka wodne oraz ogrodzenia i grille kamienne.Ogrody Aqua: to przede wszystkim, ogrody Kielce, systemy nawadniające raz ogrodzenia z kamieni. W gamie firmy znajdziecie również eleganckie grille kamienne, jak również oczka wodne i kaskady budowane w twoim ogrodzie. Zapraszamy na nasza stronę internetową tam znajdują się realizację, wykonane przez naszą firmę.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie przyłączy wod-kan »

  Wykonawstwo przyłączy wod-kan oraz prace przy budowie wodociągów wykonuje firma UNIVERS.

  Jest to solidny i rzetelny wykonawca prac ziemno-kanalizacyjnych.
  W ramach prac wodociągowych wykonywane są:

  przyłącza wodociągowe domów jednorodzinnych
  budowa kanalizacji od podstaw
  budowa wodociągów dla przemysłu i budynków wielkogabarytowych
  konserwacja, naprawy i czyszczenie kanalizacji
  budowa separatorów ścieków i zakładanie szamb oraz instalacji sanitarnej

  Firma jest głównym wykonawcą na terenie Łódzkiego i okolic. Natomiast jeśli chcą Państwo zamówić usługi na dalszym terenie to także nie ma problemu jest to kwestia dogadania się.

  Oprócz prac typowo budowlanych firma oferuje projektowanie kanalizacji. W ramach tych usług wykonywane są projekty:

  projekty przyłącza wod-kan
  projekty kanalizacji domów
  projekty podłączeń do szamb i montaż separatorów ścieków

  Firma działa kompleksowo, zapewniając montaż i zaopatrzenie budynku w sieć sanitarną, wodociągi i przyłącza. Pomaga także w załatwieniu formalności i podpowiada jak i gdzie się udać w celu dostania pozwolenia na budowę.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja i projektowanie wnętrz Łódź »

  Aranżacja wnętrz to zadanie wymagające od projektanta wielu umiejętności i talentu. Nie każdy potrafi zaprojektować wnętrze tak, by było miłe dla oka i jednocześnie funkcjonalne, odpowiednio widne i wygodne. Zamiast dwoić się i troić w domysłach co i jak należałoby zestawić, lepiej zaufać specjalistom i skorzystać z profesjonalnych usług projektowania i aranżacji wnętrz (Łódź).
  Firma Consell to lider w swojej branży. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz na różną skalę. Odwiedzając witrynę Consell macie Państwo możliwość zapoznania się z projektami i realizacjami aranżacji wnętrz w Łodzi. Są to wielkopowierzchniowe projekty wnętrz a także malutkie kubaturowo aranżacje wnętrz w kawalerkach.
  Wśród projektów wnętrz są zarówno obiekty handlowe, jak i prywatne. Łódź to miasto stawiające wyzwania, szczególnie jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Są tu nowoczesne domy, ale także przestronne lofty, których post-industrialne wnętrza dają projektantowi wnętrz prawdziwe pole do popisu.
  Jeśli pragniecie Państwo nietuzinkowego projektowania wnętrz i awangardy w aranżacji wnętrz to Consell jest odpowiedzią na Wasze potrzeby. Wystarczy zajrzeć na stronę domową projektantów wnętrz z Łodzi, by przekonać się o ich niezwykłym talencie, zdolnościach i pomysłach.
  Już dziś zapraszamy do skorzystania z usług aranżacji wnętrz w Łodzi realizowanych przez firmę Consell.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • MarkMebel Wyposażenie Wnętrz »

  Oferujemy hokery, krzesła hotelowe, krzesła barowe i restauracyjne, fotele, kanapy, sofy, narożniki, całe zestawy wypoczynkowe, meble gładkie, pikowane i stylizowane. Największy wybór mebli w Polsce z cenami producenta. Wyposażenie Hoteli, Wyposażenie Pubów, Wyposażenie Restauracji to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów na stronie www.markmebel.pl.

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres: